• Turgutreis Mah. Silifke Cd. Oral Apt. No:108/1 Akdeniz/Mersin
  • info@sec-im.com
  • Çalışma Saatleri 08:00-17:00
Thumb

Markanızı Potansiyeline Ulaştırın

Kapsamlı, veriye dayalı pazarlama araştırması seçenekleri sunmamızın yanı sıra ürünlerinize yüksek ilgi gösterme ve ürünlerinizi satın alma olasılığı en yüksek olan hedef kitleyi belirlemenize ve onlara ulaşmanıza olanak tanıyoruz.
Tüketici davranışı, marka algısı ve yenilik fırsatları hakkında en son bilgileri edinmenizde ve pazarlama harcamalarını optimize etmek ve müşteri iletişimini kişiselleştirmek için veriye dayalı kararlar almanızda yanınızdayız.

Kişiselleştirilmiş Pazarlama Performansı

Uçtan uca kişiselleştirme ve dijital hizmet teklifimizle müşterilerle daha derin ilişkiler kurumayı ve pazarlama kampanyasının etkinliğini artırıyoruz. Köklü partnerliklerimizle kurmuş olduğumuz dijital ve doğrudan pazarlama kanallarımızı çoklu dil desteği alternatifleriyle şirketinizin gelir artışını sağlamasına, optimum portföy stratejileri oluşturmasına ve istikrarlı bir tüketici merkezli pazarlama karmasına olanak tanıyoruz.

Modern Pazarlama Modeli Çözümleri

Modern Pazarlama Modeli Teşhisi, büyümenin kilidini açmak için pazarlama işlevinizi nerede dönüştürmeniz gerektiğini belirlemenize yardımcı olan ileriye dönük bir çerçeve ve değerlendirmedir. Partnerlerimizin nihai sonuçlara ulaşmak için ihtiyaç duyduğu tam entegre pazarlama iletişimi programlarını sunmaktayız. Modern pazarlama çözümlerimiz, çığır açan büyüme elde etmeye kararlı kamu, özel ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için eksiksiz bir araştırma, planlama, marka bilinci oluşturma için pazarlama hizmetleri sunar.

Katalog Hizmetlerimiz

  • Strateji geliştirme ve iç görüler,
  • Ürün ve içerik pazarlaması,
  • Çoklu dil desteği seçenekleri,
  • Dijital pazarlama ve doğrudan pazarlama.

Bizi Arayın

Müşterimize her zaman yardımcı olmak için buradayız. Sorunuzu Cevaplamak İçin 7/24 Arayabilirsiniz.

+90 324 40 80 707

tr_TR