• Turgutreis Mah. Silifke Cd. Oral Apt. No:108/1 Akdeniz/Mersin
  • info@sec-im.com
  • Çalışma Saatleri 08:00-17:00
Thumb

Medya ve iletişim kanallarımız

Medya ekibimiz ile stratejik iş birlikleri sayesinde faaliyetlerimizi verimli bir şekilde yürüttüğümüz yenilikçi ve paylaşımcı olma gibi özelliklerle başarı temellerini oluşturuyoruz.
Gelişim sürecini daha sağlam adımlarla yürütmek adına Almanya - Türkiye arasındaki kardeş şehir projesi ile sosyal fayda odaklı yönetim anlayışımızla destekliyoruz. Türkiye’de ve Almanya’da ulusal, kablolu ve yerel televizyon kanallarında yayınlanan Şehrimizin Dostları adlı televizyon programını ve radyo programları ile medya segmentasyonumuzu zenginleştirmekteyiz.
Sosyal medyamız ile yazılı, görsel, işitsel ve dijital iletişim mecralarımızla birbirinden kreatif içeriklerle karşınızdayız.

Medya Yayınlarımız

Şehrimizin Dostları adlı televizyon programımız, Alman yayın lisansına sahip ve Avrupa´dan yayın yapan Kanal Avrupa’da yayınlamaktadır. Şehrimizin Dostları programımız, Türkiye ve Almanya arasındaki kardeş şehirlerin tanıtımlarını yapmakta ve arasında yeni bir köprü oluşturmaktayız.
Profesyonel medya ekibimiz ile Şehrimizin Dostları adlı televizyon programını sosyal medya ve radyo programlarıyla çeşitlendirmekteyiz.


Uzman ekibimiz ve kapsamlı bilgi birikimimiz ile görüntüleme, dinleme, kullanıcı deneyimimizi ve içeriklerin güncelliği ile radyo programları ve haber kanallarımız bulunmaktadır.
Facebook, Instagram, Twitter, YouTube gibi sosyal medya ise hedef kitlenize erişiminizi genişletmek ve çığır açan büyüme yaratma konusunda oldukça etkilidir

İçerik evrenimiz

  • Şehrimizin Dostları adlı televizyon programımız ile Türkiye ve Almanya arasındaki kardeş şehirlerin tanıtımlarını yapmaktayız,
  • Geçmişi bugünümüzü aydınlatmak ve geleceğimizi bilgilendirmek adına kurduğumuz haber kanalımızla güncel haberlerimizi sizlere sunmaktayız,
  • Amaçlı hareket eden, bilgi veren ve ilham veren radyo kanalımız ile bu kardeş şehirlerin yayınlarını yapmaktayız,
  • Müşterilere olağanüstü içerik deneyimleri sunan çeşitli hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bizi Arayın

Müşterimize her zaman yardımcı olmak için buradayız. Sorunuzu Cevaplamak İçin 7/24 Arayabilirsiniz.

+90 324 40 80 707

tr_TR